Ara
Filtreler
Kapat

ÖN KAYIT: Konf. ve Eğit.

KONFERANS ve EĞİTİMLERİMİZ Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen TIKLAYINIZ 

ÖN BAŞVURU İçin Lütfen TIKLAYINIZ

görünüm
sırala
göster sayfa başına

Vergi Temel Eğitimi - Gelir Vergisi

27-28 Mayıs 2018 Pazar-Pazartesi, 9:45-17.45 Yönetici: Güventürk Kalaslıoğlu, YMM, Bağımsız Denetçi, E. Hesap Uzmanı
424,80 ₺

Vergi Temel Eğitimi - Katma Değer Vergisi & BSMV Temel Eğitimi

08-09 Haziran 2018 Cuma-Cumartesi, 9:45-17.45 Yönetici: İlhan KIRIKTAŞ, YMM, Bağımsız Denetçi, E. Hesap Uzmanı
424,80 ₺

Vergi Temel Eğitimi - Kurumlar Vergisi

01-02 Haziran 2018 Cuma-Cumartesi, 9:45-17.45 Yönetici: Güventürk KALASLIOĞLU, YMM, Bağımsız Denetçi, E. Hesap Uzmanı
424,80 ₺

Vergi Temel Eğitimi Hakkında Önemli Uyarı

Eğitim tercihlerinden önce lütfen uyarı notunu okuyunuz.
Bu Ürün Fiyatı için Arayın

İDVE- Bankacılık Sektöründe Vergileme

Yeterli Talep oluştuğunda, Cuma ve Cumartesi olarak iki gün düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
0,00 ₺

İDVE: Gelir Vergisinde Özelliği Olan Konuların İrdelenmesi

Gelir Vergisinde Özelliği Olan Konuların İrdelenmesi konulu ileri düzey vergi eğitiminin, yeterli talep oluştuğunda, Cuma ve Cumartesi günleri düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
0,00 ₺

İDVE: Katma Değer Vergisinde Özelliği Olan Konuların İrdelenmesi

Karma Değer Vergisinde Özelliği Olan Konuların İrdelenmesi konulu ileri düzey vergi eğitiminin, yeterli talep oluştuğunda, Cuma ve Cumartesi günleri düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
0,00 ₺

İDVE- Kurumlar Vergisinde Özelliği Olan Konuların İrdelenmesi

Kurumlar Vergisinde Özelliği Olan Konuların İrdelenmesi konulu ileri düzey vergi eğitiminin, yeterli talep oluştuğunda, Cuma ve Cumartesi günleri düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
0,00 ₺

ME- Büyük ve Orta Boy İşletmelerde Finansal Raporlama Standartları (BOBİ-FRS) ve Geçiş Döneminde Yapılması Gerekenler

Büyük ve Orta Boy İşletmelerde Finansal Raporlama Standartları (BOBİ-FRS) ve Geçiş Döneminde Yapılması Gerekenler konulu bu eğitimin, yeterli talep oluştuğunda, Cuma ve Cumartesi günlerinde (iki gün) düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
0,00 ₺

ME: Muhasebe Denetimi ve Uluslararası Raporlama

Muhasebe Denetimi ve Uluslararası Raporlama konulu eğitimin, yeterli talep oluştuğunda, iki haftanın Cuma ve Cumartesi günlerinde (dört gün) düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
0,00 ₺

ME- Genel Muhasebe

Genel Muhasebe konulu eğitimin, yeterli talep oluştuğunda, iki haftanın Cuma ve Cumartesi günlerinde (dört gün) düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
0,00 ₺

ME: Şirketler Muhasebesi, Özelliği Olan Muhasebe Kayıtları

Şirketler Muhasebesi, Özelliği Olan Muhasebe Kayıtları konulu bu eğitimin, yeterli talep oluştuğunda, Cuma ve Cumartesi olarak iki gün düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir. Şirketler Muhasebesinde Özelliği Olan Konulara İlişkin Muhasebe Kayıtları üzerinde durulacaktır.
0,00 ₺

ME: Vergi Muhasebesi

Vergi Muhasebesi konulu bu eğitimin, yeterli talep oluştuğunda, Cuma ve Cumartesi günlerinde (iki gün) düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir. Vergi Muhasebesinde Özelliği Olan Konulara İlişkin Kayıtlar üzerinde durulacaktır.
0,00 ₺

ME: Maliyet Muhasebesi

Maliyet Muhasebesi konulu bu eğitimin, yeterli talep oluştuğunda, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde (üç gün) düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
0,00 ₺