Ara
Filtreler
Kapat

Muhasebe Eğitimi

KONFERANS ve EĞİTİMLERİMİZ Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen TIKLAYINIZ 

ÖN BAŞVURU İçin Lütfen TIKLAYINIZ

görünüm
sırala
göster sayfa başına

ME- Büyük ve Orta Boy İşletmelerde Finansal Raporlama Standartları (BOBİ-FRS) ve Geçiş Döneminde Yapılması Gerekenler

Büyük ve Orta Boy İşletmelerde Finansal Raporlama Standartları (BOBİ-FRS) ve Geçiş Döneminde Yapılması Gerekenler konulu bu eğitimin, yeterli talep oluştuğunda, Cuma ve Cumartesi günlerinde (iki gün) düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
0,00 ₺

ME: Muhasebe Denetimi ve Uluslararası Raporlama

Muhasebe Denetimi ve Uluslararası Raporlama konulu eğitimin, yeterli talep oluştuğunda, iki haftanın Cuma ve Cumartesi günlerinde (dört gün) düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
0,00 ₺

ME- Genel Muhasebe

Genel Muhasebe konulu eğitimin, yeterli talep oluştuğunda, iki haftanın Cuma ve Cumartesi günlerinde (dört gün) düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
0,00 ₺

ME: Şirketler Muhasebesi, Özelliği Olan Muhasebe Kayıtları

Şirketler Muhasebesi, Özelliği Olan Muhasebe Kayıtları konulu bu eğitimin, yeterli talep oluştuğunda, Cuma ve Cumartesi olarak iki gün düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir. Şirketler Muhasebesinde Özelliği Olan Konulara İlişkin Muhasebe Kayıtları üzerinde durulacaktır.
0,00 ₺

ME: Vergi Muhasebesi

Vergi Muhasebesi konulu bu eğitimin, yeterli talep oluştuğunda, Cuma ve Cumartesi günlerinde (iki gün) düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir. Vergi Muhasebesinde Özelliği Olan Konulara İlişkin Kayıtlar üzerinde durulacaktır.
0,00 ₺

ME: Maliyet Muhasebesi

Maliyet Muhasebesi konulu bu eğitimin, yeterli talep oluştuğunda, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde (üç gün) düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
0,00 ₺