Ara
Filtreler
Kapat

konferans ve eğİtİmler İçİn ön kayit

açıklama

Aşağıdaki tabloda, Konferans ve Eğitim konuları ile süreleri yer almakta olup, herhangi bir eğitim ya da konferansa ön kayıt yaptıran katılımcı adaylarının ilgisinin yeterli sayıya ulaşması durumunda o konferans ve eğitimin kesin duyurusu yapılacak ve durum ön kayıt yaptıranlara da ayrıca duyurulacaktır. Konferanslar Salı günlerinde düzenlenecek, Eğitimler ise genelde Cuma ve Cumartesi günlerinde 9:45 – 17:30 saatleri arasında verilecektir.


Ücret, kişi başı 180,- TL + KDV/gün olup, ödeme kesin kayıt tarihinde yapılacaktır.


Ön kayıt yaptıran katılımcı adayları ile kolay iletişim kurabilmemiz ve hangi konulara ilgi gösterdiklerine dair bilgi edinebilmemiz için, kendilerinden istenilen aşağıdaki iletişim bilgileri bölümünün eksiksiz doldurulması ve tabloda kayıtlı eğitim ve/veya konferans konularından ilgi duyulanların önündeki kutucuğun işaretlemesi gerekmektedir. Ayrıca, herhangi konferans veya eğitime birden fazla kişi göndermek isteyen bir kurumun, ilgili konferans ya da eğitim konusunun hizasındaki sütuna kaç kişi göndermek istediğini de belirtmesi gerekmektedir.


Ön kayıtların; WEB Sitemiz üzerinden elektronik olarak yapılması mümkün olduğu gibi, alınacak boş form çıktısının okunaklı bir şekilde elle doldurularak HUZ AKADEMİ’nin dip nottaki numarasına faks ile ya da tarayıp e-posta yoluyla göndermek suretiyle de yapılması mümkündür.

kimler katılmalı?
 • Konferanslara:

  Şirketlerin muhasebe, mali işler ve finansman bölümlerinde çalışan, vergi ve muhasebe bilgisini geliştirmek isteyen uzman personel ve yönetici adayları ile YMM’ler, SMMM’ler ve Bağımsız Denetçiler.

 • Temel Vergi Eğitimlerine:

  Şirketlerin muhasebe, mali işler ve finansman bölümlerinde çalışan, vergi bilgisini yeterli olmayan, meslek hayatına yeni başlamış personel ile YMM, SMMM ve Bağımsız Denetçilerin yanında yeni çalışmaya başlamış kişiler.

 • İleri Düzey Vergi Eğitimlerine:

  Şirketlerin muhasebe, mali işler ve finansman bölümlerinde çalışan, vergi ve muhasebe bilgisini geliştirmek isteyen uzman personel ve yönetici adayları ile YMM’ler, SMMM’ler ve Bağımsız Denetçiler.

 • Muhasebe Eğitimlerine:

  Şirketlerin muhasebe, mali işler ve finansman bölümlerinde çalışan, vergi ve muhasebe bilgisini geliştirmek isteyen uzman personel ve yönetici adayları ile YMM’ler, SMMM’ler ve Bağımsız Denetçiler ve bunların yardımcıları.

konuşmacılar / eğiticiler kim?
Konuşmacılar; vergi alanında çok iyi eğitim almış, uzun yıllar hem kamu hem de özel kesimde vergi uygulamalarının bilfiil içinde olmuş, birçok eğitim faaliyetinde bulunmuş, konferanslar vermiş deneyimli Eski Hesap Uzmanları ile Maliyet Muhasebesi ve BOBİ-FRS konusunda ciddi çalışmaları bulunan Akademisyenler.
başvuru formu
*
*
*
*
*
*
*
Tercih Konferans / Eğitim Konusu Kaç Kişi Açıklama
KONFERANS - Vergide Sık Yapılan Hatalar – Soru & Cevap Yeterli talep oluştuğunda, bir Salı günü düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
KONFERANS- KDV İadesi Konferansı KDV İadesi Almanın Koşulları, İade Dosyası Hazırlanırken Dikkate Edilmesi Gereken Hususlar, Yapılması Gerekenler – Soru & Cevaplar konulu bu Konferansın, yeterli talep oluştuğunda, bir Salı günü düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
KONFERANS- E-Fatura / E-Defter / E- Beyanname / E- Arşiv Konferansı . E-Fatura / E-Defter / E- Beyanname / E- Arşiv / Ba-Bs Formları / E-Denetim Uygulamalarının Püf Noktaları, Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar – Soru & Cevap konulu bu Konferansın, yeterli talep oluştuğunda, bir Salı günü düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
KONFERANS- Transfer Fiyatlandırması Uygulaması Transfer Fiyatlandırması Uygulamasında Önemli Noktalar Soru & Cevap konulu bu Konferansın, yeterli talep oluştuğunda, bir Salı günü düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
KONFERANS- Yatırımlarda Vergi Teşvikleri – Soru & Cevap Yatırımlarda Vergi Teşvikleri – Soru & Cevap konulu bu Konferansın, yeterli talep oluştuğunda, bir Salı günü düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
KONFERANS- Kurumlar Vergisi Uygulamasında İstisna Uygulamaları Kurumlar Vergisinde İstisna Uygulamaları – Soru & Cevap konulu bu Konferansın, yeterli talep oluştuğunda, bir Salı günü düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
VTE- Vergi Tekniği (Usul Hukuku ve İdari Yargılama) Temel Eğitimi Vergi Tekniği (Usul Hukuku ve İdari Yargılama) Temel Eğitiminin, yeterli talep oluştuğunda, Cuma ve Cumartesi günleri düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir. NOT: Vergi Temel Eğitiminden azami fayda sağlayabilmek için 4 Vergi Temel Eğitimi konusunun tamamının takip edilmesi gerekmektedir.
VTE: Gelir Vergisi Temel Eğitimi Gelir Vergisi Temel Eğitiminin, yeterli talep oluştuğunda, Cuma ve Cumartesi günleri düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
VTE: Kurumlar Vergisi Temel Eğitimi Kurumlar Vergisi Temel Eğitiminin, yeterli talep oluştuğunda, Cuma ve Cumartesi günleri düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
VTE: Katma Değer Vergisi & Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi Temel eğitimi KDV & BSMV Temel Eğitiminin, yeterli talep oluştuğunda, Cuma ve Cumartesi günleri düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
İDVE: Katma Değer Vergisinde Özelliği Olan Konuların İrdelenmesi Karma Değer Vergisinde Özelliği Olan Konuların İrdelenmesi konulu ileri düzey vergi eğitiminin, yeterli talep oluştuğunda, Cuma ve Cumartesi günleri düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
ME- Genel Muhasebe Genel Muhasebe konulu eğitimin, yeterli talep oluştuğunda, iki haftanın Cuma ve Cumartesi günlerinde (dört gün) düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
ME- Büyük ve Orta Boy İşletmelerde Finansal Raporlama Standartları (BOBİ-FRS) ve Geçiş Döneminde Yapılması Gerekenler Büyük ve Orta Boy İşletmelerde Finansal Raporlama Standartları (BOBİ-FRS) ve Geçiş Döneminde Yapılması Gerekenler konulu bu eğitimin, yeterli talep oluştuğunda, Cuma ve Cumartesi günlerinde (iki gün) düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
ME: Şirketler Muhasebesi, Özelliği Olan Muhasebe Kayıtları Şirketler Muhasebesi, Özelliği Olan Muhasebe Kayıtları konulu bu eğitimin, yeterli talep oluştuğunda, Cuma ve Cumartesi olarak iki gün düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir. Şirketler Muhasebesinde Özelliği Olan Konulara İlişkin Muhasebe Kayıtları üzerinde durulacaktır.
ME: Maliyet Muhasebesi Maliyet Muhasebesi konulu bu eğitimin, yeterli talep oluştuğunda, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde (üç gün) düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
ME: Vergi Muhasebesi Vergi Muhasebesi konulu bu eğitimin, yeterli talep oluştuğunda, Cuma ve Cumartesi günlerinde (iki gün) düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir. Vergi Muhasebesinde Özelliği Olan Konulara İlişkin Kayıtlar üzerinde durulacaktır.
ME: Muhasebe Denetimi ve Uluslararası Raporlama Muhasebe Denetimi ve Uluslararası Raporlama konulu eğitimin, yeterli talep oluştuğunda, iki haftanın Cuma ve Cumartesi günlerinde (dört gün) düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
KONFERANS: Vergi İnceleme Sürecinde Mükellefin Hak ve Ödevleri Vergi İnceleme Sürecinde Mükellefin Hak ve Ödevleri konulu bu Konferansın, yeterli talep oluştuğunda, bir Salı günü düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
KONFERANS: Vergi Ceza Uygulamasında Önemli Hususlar Vergi Ceza Uygulamasında Önemli Hususlar konulu bu Konferansın, yeterli talep oluştuğunda, bir Salı günü düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
KONFERANS: Başlıca Muhasebe Hile ve Hataları ile Bunların Ortaya Çıkarılması Başlıca Muhasebe Hile ve Hataları ile Bunların Ortaya Çıkarılması konulu bu Konferansın, yeterli talep oluştuğunda, bir Salı günü düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
KONFERANS: Randıman İncelemesinin Püf Noktaları Randıman İncelemesinin Püf Noktaları konulu bu Konferansın, yeterli talep oluştuğunda, bir Salı günü düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
KONFERANS- Belge ve Kayıt Düzenine İlişkin Önemli Noktalar ve Uymamanın Müeyyideleri Belge ve Kayıt Düzenine İlişkin Önemli Noktalar, Uymamanın Müeyyidesi konulu bu Konferansın, yeterli talep oluştuğunda, bir Salı günü düzenlenmesi planlanmaktadır. Kesin takvim daha sonra belirlenecektir.
KONFERANS - KDV'de İndirimli Oran Uygulaması, Sorunlar ve Yapılması Gerekenler KDV’de İndirimli Oran Uygulaması, Sorunlar ve Yapılması Gerekenler konulu Konferansın, yeterli talep olması halinde bir Salı günü yapılması planlanmaktadır.

Başka bir konudaki eğitim ihtiyacınız için bizimle temasa geçiniz.