Ara
Filtreler
Kapat

BAZI VERGİ ANLAŞMALARI HK. YORUMLAR (Ekim 2017)

Türkiye'nin Taraf Olduğu 9 Çifte Vergilendirmeyi Önleme (ÇVÖ) Anlaşması Hakkında Türkçe, 6 ÇVÖ Anlaşması Hakkında ise İngilizce yorumlar * 560 sayfa * Murat SEMERCİGİL* Ekim 2017 * DİKKAT: KARGO BEDELİ ALICI ÖDEMELİDİR
80,00 ₺

Gerek kamuda gerekse özel kesimde çalışan bir çok uygulayıcıya ışık tutacak olan, titiz ve azimli bir çalışmanın ürünü olarak ortaya çıkan bu değerli kitabın yazarı Murat SEMERCİGİL, ÇVÖA görüşmelerinin yapılması ve yürürlükteki ÇVÖA’nın uygulamasından sorumlu Daire Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Bir başka deyişle herbir anlaşma maddesinin arkasında yatan felsefeyi görüşmeler sırasında bilfiil yaşamış bir kişidir. Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptığı 1986-1988 yılları arasındaki dönemde, yurtdışı görevi nedeniyle Gelirler Genel Müdürlüğünden ayrılıncaya kadar, Daire Başkanı olarak ÇVÖA konusunda kendisiyle birlikte çalışma şerefine nail oldum ve kendisinden iş disiplini ve çalışma azmi konusunda bir çok şey öğrendim. Ayrılmasından sonra aynı görevin tarafımdan yerine getirilmesi sırasında kendisinin koymuş olduğu çalışma prensipleri daima rehberimiz olmuştur.

Maliye Hesap Uzmanları Vakfı ile Maliye Hesap Uzmanları Derneğinin ortak bir şirketi olan HUZ AKADEMİ Yayıncılık A.Ş.’nin genel müdürü olarak bu değerli kitabı kullanıcıların hizmetine sunmaktan büyük bir kıvanç duyuyorum.

Ekim, 2017

Necdet GÖKMEN

 

Sunuş Yazısının Tamamı İçin Tıklayınız

Kitabın Türkçe ve İngilizce İçeriği İçin Tıklayınız